2020-07-07

System lokalizacji pojazdów

Firmy transportowe w dzisiejszych czasach zmagają się z coraz to większymi kosztami obsługi swoich pojazdów. W odpowiedzi na rosnąca liczbę zapytań związaną z optymalnym wykorzystaniem pojazdów przygotowaliśmy dedykowany system monitorowania floty pojazdów.

Przedstawione przez nas rozwiązanie dedykujemy przede wszystkim dla transportu pojazdami ciężarowymi, autokarami, ale również skierowane jest ona dla pojazdów do 3,5 tony jak i obsługi flot samochodów osobowych.

Zadaniem systemu Legaltelematics jest monitorowanie pojazdów w czasie rzeczywistym z jak największa dokładnością. Dzięki naszemu rozwiązaniu w łatwy sposób dokonamy systematyzacji wizualizacji floty na mapie.

Oferowane przez nas lokalizatory są jednymi z najnowocześniejszych na rynku.

Posiadają w swojej budowie wykorzystanie dwóch kart SIM. Takie rozwiązanie pozwala zapomnieć o przerwach w lokalizacji. Dzięki łatwej dostępności do panelu klienta mamy możliwość nie tylko śledzenia pojazdu ale podglądnięcia danych archiwalnych. Jest to rozwiązanie, które w znaczy sposób ułatwia rozliczenie kierowcy z wykonanego zadania. System lokalizacji pojazdów Legaltelematics wyróżnia się na tle innych dostawców łatwością w obsłudze oraz szybkością w działaniu.