2017-12-05

dav
dav
dav
dav
dav
dav
dav

W minionym listopadzie firma Tachobus uczestniczyła w prestiżowych targach SMART CITY EXPO World Congress w Barcelonie. To globalne wydarzenie w okazałej oprawie miało miejce w Fira de Barcelona – ogromnej hali wystawowej. Obywały się panele, prezentacje i wykłady w kilku blokach tematycznych. Wszystko z ideą Smart City, czyli inteligentne rozwiązania dla miast- zarządzanie w sposób ekologiczny, nowoczesny, oszczędny i efektywny.

Udział w kongresie możliwy był dzięki zorganizowanemu wyjazdowi w ramach projektu „Business Boost for Małopolska” realizowanego przez Urząd Miasta Tarnowa, w partnerstwie z Centrum Transferu Technologii Politechniki Krakowskiej. W targach wzięło udział dziesięciu przedsiębiorców z Małopolski w towarzystwie przedstawicieli firm i reprezentantów samorządów z całego świata.

Celem projektu są działania na rzecz promocji gospodarczej dla firm sektora małych i średnich przedsiębiorstw w Małopolsce. Głównym elementem jest wsparcie innowacyjności poprzez wzmocnienie współpracy na linii technika-biznes, w szczególności w obszarze inteligentnej specjalizacji Regionu oraz pomoc w komercjalizacji pomysłów i rozwiązań technologicznych w Małopolsce.

Udział w misji gospodarczej dawał możliwość do zaprezentowania oferty na rynkach zagranicznych i nawiązania współpracy z nowymi kontrahentami.

Pozwalał na odbycie spotkań biznesowych z potencjalnymi partnerami z 'sektora smart’.

Pomagał w gromadzeniu kontaktów z przedstawicielami o zbliżonym profilu działalności.

Targi technologiczne dla inteligentnych rozwiązań to doskonała platforma do wymiany doświadczeń z innymi przedstawicielami firm, czerpanie wielu inspiracji z innowacyjnych przedsiębiorstw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *