2023-11-20

SAGG Sp. z o.o. oferuje kompleksowe wsparcie wszystkim podmiotom zainteresowanym rozpoczęciem działalności transportowej w kraju. Pomagamy naszym klientom w szybkiej rejestracji spółek prawa handlowego oraz jednoosobowych działalności gospodarczych, wraz z zapewnieniem Państwu szeregu dodatkowych usług. Księgowość dla firm transportowych, oferta najnowocześniejszych urządzeń telematycznych i atrakcyjnych ubezpieczeń transportowych, stała obsługa prawna – to tylko jedne z wielu gwarantowanych korzyści.

Naszym niewątpliwym atutem jest również najniższy z możliwych w kraju podatek od środków transportowych. Gmina Gręboszów to jedna z gmin w Polsce, która zdecydowała się wyjść naprzeciw oczekiwaniom podatników z sektora TSL, obniżając podatek od środków transportowych oraz utrzymując go na możliwie jak najniższym poziomie. Dzisiaj jest uznawana dlatego za lokalizację atrakcyjną i sprzyjającą rozwojowi firm transportowych oraz centrów logistycznych.

SAGG Sp. z o.o. wspierana przez grono doświadczonych prawników, adwokatów i radców prawnych, zapewnia pomoc przy rejestracji spółek prawa handlowego i jednoosobowych działalności gospodarczych oraz w ich prowadzeniu.